• inSPORTline Cementový kotouč inSPORTline 15 kg
  inSPORTline Cementový kotouč inSPORTline 15 kg

  Cementové závažie inSPORTline CEM 15 kg je moderné závažie pre jednoručnú a obojručnú činku, ktoré je možné použiť aj ako závažie pre multifunkčné posilňovacie lavice s trnmi s priemerom 30 mm. Kotúč je z vnútornej časti vyplnený cementovou náplňou a jeho vonkajšia..

  22.2 €
 • inSPORTline Cementový kotouč inSPORTline 5 kg
  inSPORTline Cementový kotouč inSPORTline 5 kg

  Cementový kotúč inSPORTline CEM 5 kg je moderné závažie pre jednoručnú a obojručnú činku, ktoré je možné použiť aj ako závažie pre multifunkčné posilňovacie lavice s trnmi s priemerom 30 mm. Kotúč inSPORTline CEM 5 kg je z vnútornej časti vyplnený cementovou náplňou a..

  9 €
 • inSPORTline Hrazda do dveří inSPORTline RK100
  inSPORTline Hrazda do dveří inSPORTline RK100

  Hrazda do dverí inSPORTline RK100 je vhodná pre posilňovanie chrbta, brucha aj paží. Ideálna pre pravidelné aj občasné posilňovanie doma či v domácej posilňovni. Hrazdu inSPORTline RK100 možno ľahko upevniť do vrchnej časti dverí pre cvičenie zhybov a vznosu, ktoré efektívne..

  20.1 €
 • inSPORTline Multifunkční hrazda inSPORTline Power Tower PT500
  inSPORTline Multifunkční hrazda inSPORTline Power Tower PT500

  Multifunkčná hrazda inSPORTline Power Tower PT500 je ideálny pomocník pre posilňovanie celého tela vlastnou hmotnosťou. Robustná oceľová konštrukcia s profilom rámu 70x50 mm je veľmi odolná a maximálne stabilná. Multifunkčné hrazda inSPORTline Power Tower PT500 je štandardne..

  349.6 €
 • inSPORTline Vzpěračská tyč inSPORTline OLYMPIC - ohýbaná 120cm OB-47C
  inSPORTline Vzpěračská tyč inSPORTline OLYMPIC - ohýbaná 120cm OB-47C

  Vysoko kvalitná posilňovacia tyč inSPORTline OLYMPIC - ohýbaná 120cm OB-47C z chrómovanej ocele je vhodná pre posilňovanie tricepsov, bicepsov a svalov hornej polovice tela. Tyč je presne ergonomicky zakrivená tak, aby bolo možné efektívne posilňovať jednotlivé svalové partie..

  53.1 €
 • inSPORTline Vzpěračská tyč inSPORTline OLYMPIC - rovná 152 cm OB-60
  inSPORTline Vzpěračská tyč inSPORTline OLYMPIC - rovná 152 cm OB-60

  Vzpieračská tyč inSPORTline Olympic - rovná 152 cm OB-60 je vysoko kvalitná posilňovacia tyč vyrobená z chrómovanej ocele s lešteným povrchom. Úchopy sú ošetrené protišmykovým vrúbkovaním zaisťujúcim maximálnu stabilitu tyče v ruke. Vďaka dĺžke tyče 152 cm a priemeru 50 cm..

  49 €


 • 
  © 2018 AHA sport - športové oblečenie, outdoor, fitness, doplnková výživa. Ahasport.sk Kontakt
  
  Šport
  Štýl
  Šablóny športového vybavenia

  Pozadie športových potrieb